18 marca 2024

Już w listopadzie 2024 r. na terenie Ośrodka Rekreacji Akwa Marina zostanie oddany do użytku nowoczesny kompleks wypoczynkowy, który będzie składał się z 15 domków i budynku konferencyjno-bankietowym dla 120 osób.

Tym samym zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie. Celem Konkursu jest wyłonienie Zwycięzcy, który przygotuje autorska nazwę dla nowopowstającego ośrodka wypoczynkowego nad Jeziorem Nyskim.

Nazwa ośrodka może być przygotowana przez jednego uczestnika. W przypadku osób niepełnoletnich zgłoszenie dokonuje opiekun. Każda osoba może zgłosić dowolną ilość nazw.

Konkurs trwa od dnia 20 marca 2024 r. do dnia 21 kwietnia 2024 r.

Warunkiem udziału w konkursie jest zapoznanie się z regulaminem, wysłanie prawidłowo wypełnionej Kartą Zgłoszeniową i Oświadczeniem, zgodnie ze wzorami stanowiącymi załączniki do niniejszego regulaminu na adres e-mail: sekretariat@wikakwa.pl do godz. 23.59 dnia 21 kwietnia 2024 r.

Przy ocenie prac będą brane pod uwagę:

  • wartość merytoryczna: zgodność pracy z tematem konkursu,

  • wartość artystyczna: pomysłowość, kreatywność, oryginalność, dopasowanie do charakteru i specyfiki miejsca w jakim znajdować się będzie nowy Ośrodek.

Jury przyzna 1 nagrodę: trzydniowy pobyt w nowopowstałym ośrodku dla czterech osób.

Dokumenty do pobrania

 

KONKURS

Wodociągi i Kanalizacja "AKWA" sp z o.o.

ul. Aleja Wojska Polskiego 2

48-300 Nysa

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2019

Dostarczymy wysokiej jakości wodę, odprowadzamy zanieczyszczoną wodę oraz oczyszczamy ją za pomocą najnowszej technologii.

W kilku słowach o tym co robimy

Media Społecznościowe